Jak w niedużej firmie, za pomocą prostych metod, zwiększyć sprzedaż?

Niskie ceny konkurencji i walka ze słabym jakościowo produktem/usługą to jedne z największych problemów sprzedażowych niedużych firm dla ich właścicieli jak i ich handlowców. Dlatego też warto skorzystać z rozwiązania, które jest w stanie to zmienić. Weź udział w szkoleniu NATYCHMIASTOWY WZROST SPRZEDAŻY i poznaj rozwiązania, które pozwolą przekonać twoich klientów, że niskie ceny to ich najgorszy koszmar. W końcu

Gorzki smak słabej jakości pozostaje długo potem jak zapomni się już o słodyczy niskiej ceny.

NATYCHMIASTOWY WZROST SPRZEDAŻY to szkolenie, gdzie nauczysz się:

  • Pisania oferty, by Twoi klienci chcieli zostawać u Ciebie i byś zwiększył średnią sprzedaż o 20-30%
  • Technik Usuwania Obiekcji, w taki sposób jak jeszcze nikt Ci nie pokazywał. Dzięki temu poradzisz sobie z każdą obiekcją, co skróci Twój czas rozmowy z klientem i zwiększy Twój wynik sprzedaży.
  • Języka Korzyści, by zobaczyć jak prosta zmiana potrafi dokonać niewiarygodnych zmian. Sprawi to, że ludzie dużo chętniej będą chcieli od Ciebie kupować.Man with Chart

Skoro to takie łatwe to czemu z tego nie skorzystać? Rozumiem, że czasem może Cię powstrzymać kwota za to szkolenie. Jednak pytanie czy patrzysz na to jak na koszt czy jak na inwestycję? Jeden z moich klientów, dzięki zastosowaniu tych metod zwiększył średnią sprzedaż o ponad 30%. Zastanów się więc ile Ty możesz zarobić korzystając z tych metoda i czy w takim razie Ci się to opłaci, gdybyś zwiększył swoją sprzedaż choćby o 10%?

Inny argument, który poruszają moi klienci to: A czy to zadziała u mnie? Każda strategia wymaga dopasowania. Jeżeli użyjesz jej w odpowiedni sposób – zadziała. Jeżeli będziesz na szkoleniu i zadasz pytanie jak można to zastosować u Ciebie – dostaniesz odpowiedź. Czy zadziała to kwestia tego, czy jej użyjesz.

To szkolenie kierujemy tylko do osób, które prowadzą małe firmy lub ich handlowców, bo chcemy aby właśnie te osoby, korzystały ze sprawdzonych technik i mogły cieszyć się dostarczaniem do ludzi bardzo dobrych produktów i usług, bo to również wymaga „dobrego opakowania”.

Mamy dla Ciebie 3 możliwości:

Fundament Przedsiębiorcy
267 zł do 20 lutego potem 297 zł
szkolenie 1 dzień
materiały
przerwy kawowe
10% rabatu do 20 lutego
 
 
 
Rozwój Przedsiębiorcy
447 do 20 lutego potem 497 zł
szkolenie 1 dzień
konsultacje mailowe z dopracowaniem technik pod Twoją firmę
materiały
przerwy kawowe
10% rabatu do 20 lutego
 
 
Zyskowny Przedsiębiorca
897 do 20 lutego potem 997 zł
szkolenie 1 dzień
konsultacje mailowe z dopracowaniem technik pod Twoją firmę
szkolenie online - MOC SPRZEDAJĄCYCH PYTAŃ
szkolenie indywidualne SKYPE (2 spotkania po 1,5h)
materiały
przerwy kawowe
10% rabatu do 20 lutego

UWAGA!!! Przy zakupie do 3 marca otrzymasz dodatkowo produkt o wartości 67 zł zupełnie BEZPŁATNIE.
ten produkt to szkolenie onlinePoznaj Moc Sprzedających Pytań

 

Co najmniej 30 zł z każdej wpłaty uczestników zostanie przekazana na wybrany cel charytatywny.

 

*Na szkolenie możesz zabrać ze sobą Twoje aktualne materiały promocyjne, przykładowe maile z ofertami wysyłanymi do klientów, dzięki temu będziemy mogli bezpośrednio pokazać na co warto zwrócić uwagę by zwiększyć TWOJĄ SPRZEDAŻ.