O NAS

Pamiętasz jak ostatnim razem siedząc w Twojej ulubionej restauracji, w której nazwy dań brzmią identycznie jak w innych miejscach, zamówiłeś coś nowego u Kelnera?

Podszedł do Ciebie z drugiego końca sali z prawdziwym i szczerym uśmiechem, a gdy się zbliżał, słyszałeś jego pewny a zarazem delikatny krok wyrażony obijającym się o podłogę obcasem. Moment, w którym przyjmował od Ciebie zamówienie, pomimo, iż od dawna znał Twoje oczekiwania, to chwila gdy czułeś jak ktoś naprawdę słucha Twoich potrzeb, bo przecież jesteś stałym gościem.

Zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań to przecież kwintesencja całego posiłku. Po chwili oczekiwania, Kelner wracał z posiłkiem, a Ty dostrzegłeś błysk oczu Właściciela, wyrażający zadowolenie z tych wszystkich istotnych szczegółów, zaangażowania i naturalnego entuzjazmu, które dostrzec można w jego restauracji. Uśmiechnąłeś się, a on dostrzegł Cię i uśmiechnął się szepcząc do Ciebie – „smacznego”, gdyż właśnie Kelner dotarł z posiłkiem do Twojego stołu.

Sięgając po sztućce zastanawiałeś się jak wyśmienicie Kucharz przygotował wybraną przez Ciebie potrawę, jakie smaki i przyprawy dobrał by stworzyć posiłek, którego już pierwszy kęs po raz kolejny przewyższał Twoje oczekiwanie…

Zapraszamy Cię do’restauracji’ Golden Trainers

  

Misja Golden Trainers – dostarczać najskuteczniejsze i sprawdzone narzędzia, wiedzę, umiejętności i strategie pracownikom i właścicielom firm przewyższające ich oczekiwania jako klientów.

Wizja Golden Trainers – Efektywnie działające firmy w oparciu o wykształconą i przynoszącą korzyści firmom kadrę zatrudnionych ludzi, których celem jest działanie w kierunku zwiększenie zysku firm i własnej satysfakcji.

  
Co możemy razem realizować – szkolenia. Kto je poprowadzi – trenerzy. Co jeszcze u nas znajdziesz – coaching.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Przemek Huminiecki