Szkolenia Otwarte

Szukasz możliwości rozwoju osobistego i biznesowego?

Chcesz podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę i zwiększyć swoją wartość na rynku pracy?

Wybierz wszystkie interesujące szkolenia. Nasi trenerzy na co dzień prowadzący szkolenia dla firm przygotowali również programy szkoleń otwartych. Szkolenia Otwarte pozwolą Ci na uczestnictwo w zróżnicowanych grupach, przez co zachodzi jedna z najlepszych okazji aby wymienić się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami interdyscyplinarnie. To niesamowita zaleta, dzięki, której możesz zdobyć informację niedostępną w Twojej branży.

Trenerzy dostrzegą i rozwiną Twoje umiejętności, których Twój świadomy umysł Ci jeszcze nie zaprezentował.

Co nas wyróżnia?

  • Łączymy świat rozwoju osobistego z rozwojem biznesowych kompetencji (kariera), co pozwala uczestnikom na uwolnienie się od ograniczających przekonań i zastosowanie nowych strategii zaraz po szkoleniu.
  • Bardzo dobra atmosfera na szkoleniach, która pozwala Ci się rozwijać i pobudza Twoją wyobraźnię, poprzez stymulację Twojej ciekawości, dzięki temu proces nauki zachodzi dużo szybciej.
  • Jesteśmy wymagający i konkretni. Dobra atmosfera jest potrzebna ale tylko i wyłącznie w równowadze z tymi czynnikami. Inaczej możesz się dobrze bawić ale mało się nauczysz. Dzięki zrównoważonemu podejściu pomiędzy wymaganie, konkretami i dobrą atmosferą, zrealizujesz swoje cele szybciej, łatwiej i znacznie zwiększysz swoją wartość wewnętrzną jak i zewnętrzną.

Chcę Zobaczyć Kalendarz Szkoleń