Akademia Przemawiania MASTERY

Kiedy już zacząłeś przemawiać, szkolić, prowadzić prezentację, chcesz umieć jeszcze więcej. Jeszcze lepiej to robić, ale czego jeszcze możesz się nauczyć? Najczęstsze problemy to jak odpowiednio zarządzać procesami grupowymi, jak używać swojej mowy ciała by wzmocnić przekaz oraz z jakich narzędzi korzystać by Twój przekaz naprawdę był mocny. Tym właśnie zajmie się szkolenie

Akademia Przemawiania MASTERY.

mastery word in wood type

Podczas tego szkolenia nauczysz się:

 • Jak poradzić sobie z Trudnymi Uczestnikami, dzięki czemu podejdziesz na spokojnie do każdej sytuacji, w której się znajdziesz.
 • Poznasz Techniki: Dylemat Wyboru i Kontrastu, co pozwoli każdemu Twojemu przemówieniu zaintrygować i pobudzić słuchaczy, dzięki czemu.
 • openingJak korzystać z Mowy Ciała, by móc zaznaczyć Twoją pewność, co pozwoli Ci stać się liderem na scenie i poza nią.
 • Zarządzania sceną, czyli umiejętności przestrzennego rozkładania Twojej wypowiedzi, dzięki czemu zrozumienie i pożądana przewidywalność pozwolą na uzyskanie efektu pełnego zrozumienia przez słuchaczy.
 • Zarządzania grupą, a dokładniej procesami zachodzącymi w grupie, co pozwoli Ci na podejmowanie decyzji odnośnie tego jak zachować się i w danym momencie by utrzymać ciekawość całej sali.
 • Modeli i Energii innych mówców, dzięki czemu uzyskasz możliwość skorzystania z poziomów i umiejętności innych osób oraz zastosowania jej do swojej sali, co sprawi, że będziesz mógł odnaleźć się w każdej sytuacji i z każdą grupą docelową.
 • Rysowanie obrazów w głowie audytorium, dzięki czemu uprościsz przekaz i będziesz całkowicie zrozumiany przez odbiorców.

Ponad 19 lat doświadczenia podczas wystąpień publicznych

To szkolenie jest efektem 15 lat doświadczenie podczas wystąpień publicznych zarówno przed 5 osobami jak i 400. Poznasz także narzędzia międzynarodowych trenerów takich jak Blair Singer, Brian Tracy, Anthony Robbins i wielu innych.

 

100% Best Price Sign

Czas trwania, miejsce, inwestycja?

kiedy: masz 2 terminy do wyboru (w prawej kolumnie), szkolenie trwa 2 dni (16 godzin), w godz. 09.00-17.00.,

gdzie: Wrocław (dokładne dane po rejestracji),

ile:

 • 997 zł cena dostępna w okresie 2,5 tygodnia przed wybranym terminem.
 • 790 zł cena dostępna na 2,5 tygodnia przed wybranym terminem.
 • 597 zł cena dostępna na 5,5 tygodni przed wybranym terminem.

 

Co może Cię powstrzymać?

TERMIN: masz do wyboru 4, więc skorzystaj z przedpłaty teraz i jeżeli coś Ci wyskoczy w tym terminie, możesz skorzystać w kolejnym

PIENIĄDZE:

 • nie masz pełnej kwoty? – Wystarczy, że teraz przelejesz 200 zł i dopłacisz na 2 tygodnie pozostałą część, zachowując prawa do cen z przedpłat!

lub

 • jeżeli nie masz takiej kwoty skorzystaj przy wyborze płatności z rat obsługiwanych przez system płatności w TRANSFERUJ.pl. Raty są bardziej opłacalne niż czekanie to kolejnego terminu przedpłaty! Po prostu podejmij decyzję. 

Termin, Miejsce

I termin:
14-15 lutego 2015 – Wrocław
II termin:
29-30 sierpnia 2015 – Wrocław

Trener Wystąpień Publicznych

przemek-huminiecki-mowi-rece-rPrzemek Huminiecki

Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Od 19 lat występuje publicznie, od 6 lat prowadzi profesjonalne szkolenia. Z wystąpień publicznych przeszkolił już kilkaset osób! W tym temacie poprowadził również prawie 1000h szkoleniowych. Pracował z prezesami firm, dyrektorami i menedżerami małych i dużych firm. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie wystąpień szkoląc się w Polsce i zagranicą. Jego szkolenia to mieszanka rozwoju osobistego i biznesowego co pozwala na przyspieszenie procesu nauki, zgłębienie tematu oraz pokazanie jak profesjonalnie występować na scenie, ucząc, szkoląc, sprzedając czy prowadząc spotkania dla współpracowników. czytaj więcej

 

Dane kontaktowe

E-mail – biuro@goldentrainers.pl

Konto bankowe:
09 1950 0001 2006 8722 0049 0002
Think&Grow Sp. z o.o.
ul. Rodzinna 9/7, 53-029 Wrocław, tytułem Akademia Przemawiania MASTERY