TRENERZY i TEMATY SZKOLEŃ

Przemysław Wiktor Huminiecki

Specjalizuje się w szkoleniach w sprzedaży bezpośredniej, budowaniu kanałów sprzedaży w firmach, prowadzeniu szkoleń z wystąpień publicznych, treningach motywacyjnych, efektywnych procesach sprzedaży, budowaniu modeli biznesowych, rozwijaniu biznesu, osiąganiu celów i zarządzaniu czasem.

wojtek-mroz2Wojciech Mróz

To specjalista od Finansów Firmy. Jego domena to budowanie strategii finansowej biznesów, rozwój biznesu, finansowanie przedsiębiorstwa, wycena przedsiębiorstw i marek oraz inteligencja finansowa. Świetnie podchodzi do tematu przekonań i motywacji oraz wyznaczania i realizacji celów.

tadeusz-smusTadeusz Smuś

W jaki sposób zadbać o wysoki poziom energii pracowników, jak zadbać o ich zdrowie i odpowiednią dietę, by mieli wystarczająco dużo energii do realizowania wyznaczonych celów, to tematy, które można mu powierzyć. Poza tym jest specjalistą od wystąpień publicznych, business energy, story telling oraz Fit Coachingu. Szkolenia może poprowadzić w języku polskim i angielskim.

andrzej-bernardynAndrzej Bernardyn

Pobudzić kreatywność w zespole? Nic prostszego wystarczy temat powierzyć właśnie jemu. Jeżeli szukacie sposobu by zbudować nowe nawyki w krainie waszej firmy, zwiększyć efektywność pracowników czy nauczyć zarządzania czasem, Andrzej jest tą osobą, które świetnie uchwyci potrzeby ludzi w waszej firmie i przygotuje odpowiedni proces szkoleniowy.

 

To są najlepsi trenerzy. Każdy z nich prezentuje zupełnie inne umiejętności i wiedzę co daje Ci wybór i możliwości rozwoju firmy lub Ciebie. Możliwe jest, że masz pytania bądź chcesz zamówić jednego z naszych trenerów, lub też szkolenie dla siebie, przejdź w takim razie na stronę kontakt i przekaż nam to. Najlepsi trenerzy zostaną wybrani, aby zrealizować szkolenie, które w łatwy sposób rozwiną możliwości.